A weboldal cookie-kat használ a szolgáltatások minőségének javítására. A weboldal további használatával elfogadom a cookie-k használatát. Megértettem További információk
Gyertyaláng.hu a Facebook-on
 
Belépés
E-mail címed:

Jelszavad:



Regisztráció
Elfelejtett jelszó


Jelenleg 1440 látogató és 20 gyertyagyújtó van itt,
akik 27 személyért átlagosan 34 gyertyát gyújtanak percenként.




Visszajelzés


Az oldal ajánlása

Gyertyagyújtás Hegyi Lászlóért
Jelenleg nem vagy belépve!
Ha belépsz, akkor:
  • használható saját képgaléria, így könnedén tudsz képeket beilleszteni
  • napi 20 gyertyához nem kell vizuális kód
  • rendszerezve láthatod gyertyáidat, beleértve a már leégetteket is
  • könnyen lemásolhatod bármelyik gyertyádat
  • módosíthatod a gyertyáidat
  • kérhetsz e-mail értesítést
Ha szeretnél belépni, akkor lépj be most, ha eddig még nem regisztráltál, akkor ezt a Regisztráció alatt megteheted.
Az ok, amiért a gyertyát gyújtod:
Az itt kiválasztott ok határozza meg a gyertya keretét. Ha az "Egyéb" okot választod, mindenképpen add meg, hogy miért!

Gondolataid, érzéseid:
 
A HTML szerkesztő menüjében a Képgaléria ikonra kattintva saját képgalériát tudsz létrehozni.
A képgalériába feltöltött képeket egyszerűen be lehet illeszteni a szerkesztett oldalba.
A gyújtó neve:*
E-mail-ben értesítést kérek, mielőtt leég a gyertya: Az e-mail értesítő kéréséhez be kell jelentkezni
Gyújtás helye (a térképen ezen a helyen fog megjelenni a gyertyád) Columbus (Ha ez nem felel meg, belépés után az Adataid menüpont alatt tudod megváltoztatni.)
Hegyi László (Hegyipaci)

Tölts fel Te is képet a képgalériájába

gyertya


Született: 1955. 10. 07. Miskolc

Elhunyt: 2016. 01. 15. Miskolc

Hegyi Paci így hivtuk és már nem emlékszem mikor lett Laciból Paci . Soha nem rohant pedig csak látszólagosan volt passzív , látszólagos nézelődésében sokszor több részletet vett észre mint bárki más :Most hogy elment még mindig nem hiszem és hisszük sokan . Angyalok őrizzék békés álmod . Csak egy nagyszerű  ember volt sokunk barátja !
Első gyertya meggyújtva: 2016. 01. 16.
Gyújtotta: Szász István
Szász István
Szász István



4 gyertya ég az eddig gyújtott 1944 közül.

Gyertyái(4 db)

Oldala   Oldala